ترینر جدید برای GTA V که با آن میتوانید در نقش همه چیز بازی کنید

به ادامه مطلب مراجعه کنید.


  سخه ی کامپیوتری عنوان GTA V عرضه شد و این به iین معنی است که طرفداران این پلفرم باید منتظر عرضه ی ترینر ها و مادهای مختلف برای بازی باشند. چندی پیش بود که خبر انتشار ماد برفی بازی منتشر شد و هم اکنون شخصی موفق شده است ترینری برای بازی طراحی کند که شما را قادر می سازد حتی در نقش حیوانات هم در بازی ظاهر شوید.

آیا دوست دارید که در بازی GTA V در نقش یک میمون ظاهر شوید؟ یا یک گربه، یا یک ماهی، یا یک گوزن و بسیاری از حیوانات دیگر که ما آن ها را می خوریم و یا به عنوان حیوان خانگی نگه می داریم؟ ScriptHook انتظارهای شما را بر آورده کرده است.

بر اساس خبر منتشر شده از سوی وب سایت PC GAMER با استفاده از این ترینر نه تنها می توانید جزئیات بازی را تغییر دهید، بلکه در بسیاری ارزش های بازی هم می توانید دخیل باشید.

این ارزش ها شامل ایجاد تغییرات در کشورهای جهان، فیزیک، قابلیت تِلِپورت، افزودن سلاح ها، مادها و … هم می شود.

نسخه ی اصلی بازی در ابتدا در سال ۲۰۱۳ برای کنسول های نسل هفتمیِ PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شد. از آن زمان طرفداران PC درخواست های مکرر خود را برای عرضه ی نسخه ی PC این بازی با راکستار در میان گذاشته اند و همواره خواهان این موضوع بوده اند. اما در نهایت بازی به PlayStation 4 و Xbox One و همچنین PC آمد.


باید به این نکته توجه کنید که ترینرِ ScriptHook تنها بر روی بخش تک نفره ( single-player ) بازی کار می کند و نمی توان از آن در GTA Online استفاده کرد. تا از این راه کمتر راکستار را ناراحت کنید!

>>>>>لینک دانلود<<<<<


آموزش نصب و راه اندازی:

1. کپی ScriptHookV.dll به پوشه اصلی بازی، یعنی جایی که GTA5.exe

    واقع شده است.

2. به منظور بارگذاری ASI پلاگین، باید ASI لودر نصب شده است،

    شما می توانید آن را به طور جداگانه دانلود کنید و یا با استفاده از آخرین نسخه است که می آید

    با این توزیع (dsound.dll).

3. این توزیع همچنین شامل یک پلاگین ASI نمونه - مربی بومی،

    اگر شما نیاز به یک مربی پس از آن کپی NativeTrainer.asi نیز هست.

  

نسخه بازی های پشتیبانی شده:

1.0.335.2

موضوعات مطلب : نقد بازی ها ،