http://winphone.ir/wp-content/uploads/2015/01/windows10-dark-logo-large.jpg

مایکروسافت در تاریخ 7 مرداد 94 نسخه‌ جایگزین ویندوز 8.1 را با نام ویندوز 10 به صورت رسمی منتشر کرد.

به ادامه مطلب مراجعه شود...

مایکرو سافت منوی استارت را که با معرفی ویندوز 8، حذف شد، به محیط دسکتاپ، ویندوز 10 باز گردادنده است، سیستم‌ جستجو در ویندوز 10 بهبود یافته و پشتیبانی از ماوس و صفحه‌کلید نیز بهتر شده است. مایکروسافت در ویندوز جدید خود تلاش نموده تا به بازخوردهای کاربران قدیمی، توجه نموده و نیازهای آن‌ها را برآورده کند. ویندوز 10 ترکیبی از قابلیت‌های خوب ویندوز 7 و ویندوز 8.1 به شمار می‌رود.

مایکروسافت از ویندوز 10 به عنوان جامع‌ترین پلتفرم دنیا یاد می‌کند. پلتفرمی که از طیف وسیع سخت‌افزارهای مختلف در قالب یک راه‌حل جامع پشتیبانی می‌کند. جو بلفیور از مایکروسافت به این نکته اشاره کرد که میلیون‌ها مشتری این شرکت هنوز از سیستم‌عامل ویندوز ۷ استفاده می‌کنند و رمودندی‌ها مایل هستند تا آن‌ها را تشویق به بروز رسانی به نسخه‌ی 10 ویندوز کنند. مایکروسافت در ویندوز 10 تغییراتی اعمال کرده تا نظر مثبت کاربران قدیمی ویندوز را نیز جلب کند.
ویندوز 10 در ابزارهای مختلف اجرا می‌شود. از اینترنت اشیاء گرفته تا سرورهای پیشرفته‌ی دیتاسنترها می‌توانند به ویندوز 10 مجهز شوند. برخی از این ابزارها صفحه‌نمایش 4 اینچ خواهند داشت و برخی 80 اینچ. برخی نیز اصلا صفحه‌نمایش نخواهند داشت. برخی از این ابزارها در یک دست جای می‌گیرند و برخی نیز ابعاد چند متری دارند. بعضی از ابزارهای مبتنی بر ویندوز 10 از قلم و صفحه‌ی لمسی برای کنترل دستگاه بهره می‌برند و برخی از صفحه‌کلید و ماوس و برخی دیگر نیز از کنترلرهای حرکتی استفاده می‌کنند. در بعضی از این ابزارها امکان سوییچ کردن بین این حالت‌ها هم وجود دارد.
 
توضیحات :
  • این نسخه به صورت رسمی در تاریخ 7 مرداد 94 برابر با 29 جولای 2015 ( در سایت مایکروسافت ) ارائه شده و نسخه اورجینال و نهایی میباشد.
  • فایل iso توسط گروه WZT ( که همیشه نسخه های اصلی ویندوز را بدون دستکاری و پیش از انتشار در سایت مایکروسافت در اینترنت منتشر میکنند ) منتشر شده ، که همین نسخه اصلی مایکروسافت هست و Hash فایل با سایت مایکروسافت یکی هستش.
  • نسخه VOL که در تاریخ 11 مرداد 94 به روی سافت 98 قرار گرفته مانند نسخه قبلی اورجینال مایکروسافت ( منتشر شده در 7 مرداد 94 توسط مایکروسافت ) میباشد. نسخه VOL هنگام نصب نیازی به سریال ندارد و برای شرکت هایی که دارای رایانه های تعداد بالایی دارند ارائه شده است.
  • نسخه پیشنهادی جهت نصب VOL میباشد.
  • فایل آپدیت KB3081424 توسط مایکروسافت بعد ار انتشار رسمی در تاریخ 15 مرداد 94 منتشر شده است.فعال سازی ویندوز

پسورد فایل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تایپ کنید )


موضوعات مطلب : نرم افزار ،