هک کارت تلفن

آموزش هک کارت تلفن همگانی 

شاید تا به حال هیچ مطلبی رو با این عنوان مشاهده نکرده باشید چون در جوامع امروز موبایل چنان کاربردی پیدا کرده که دیگه خیلی ها به تلفن های عمومی نگاه هم نمی کنند اما ! گاهی ممکنه شارژ گوشیت (چه برقی و چه پولی) تموم بشه و نتونی ازش استفاده کنی و در همین حال چشمت به یه باجه تلفن میفته !!! . این بادجه ها در سرتاسر شهر ها وجود دارن و میشه ازشون خیلی استفاده کرد . در گذشته روش های دور زدن کارت تلفن خیلی طرفدار داشت (مثل دور زدن اپراتور ها و شارژ رایگان) و یه جورایی خیلی هم آموزشش کم یاب بود . امروز براتون یه آموزش آماده کردم که در اون چند تا روش برای دور زدن کارت هست . استفاده از این روش و تمام مسئولیت ها و عواقب و … به عهده ی خودتون هست و بنده هییییچ مسئولیتی رو قبول نمی کنم .


!!!لطفا این اموزش رو نفروشید!!!

آموزش به صورت pdf برای شما آماده شده و میتونید در ادامه مطلب اون رو دانلود کنید …

به ادامه مطلب مراجعه شود...


Image and video hosting by TinyPic

این تصویر برای یکی از آموزش ها هست و شاید به دردتون خورد .


اطلاعات عمومی {تلفن همگانی }

در ایران اولین تلفن همگانی در دهه چهل نصب شد. این تلفن‏ها از نوع هندلی بودند که چند سال بعد به تلفن‏های سکه‏ای تبدیل شدند. در سال ۷۹ اولین نسل تلفن‏های کارتی عرضه شد که مزایای جالب توجهی در مقایسه با تلفن‏های سکه‏ای داشت، از جمله آگاهی مسوولان از وضعیت این تلفن‏ها به علت داشتن سرور مرکزی. از طرفی مردم هم از تلفن‏های کارتی استقبال کردند؛ چراکه به‏همراه داشتن یک کارت تلفن به‏مراتب راحت‏تر از حمل یا تهیه چند سکه‏ بوده است.

استفاده از تلفن‏های کارتی رونق خود را داشت تا اینکه تلفن همراه وارد بازار شد و به‏مرور در جیب تک‏تک شهروندان جای گرفت. معاون فنی و مهندسی مخابرات استان تهران در گفت‌وگو با «دنیای‌اقتصاد» می‏گوید: امروزه با وجود گسترش استفاده از تلفن همراه که ضریب نفوذ آن از ۱۰۰ درصد هم گذشته، تعداد کمی از مردم از تلفن عمومی استفاده می‏کنند، بنابراین اگر هزینه نگهداری را هم در نظر بگیریم، طبیعی است که تعداد این کیوسک‏ها را کم کنیم. رضا خلیلی با بیان اینکه این امر به کشور ما اختصاص ندارد و در همه‏جای دنیا به همین صورت است ادامه می‏دهد: با وجود این، تاکنون تعداد این کیوسک‏ها را کاهش چندانی نداده‏ایم تا مردم بتوانند به‏راحتی به آنها دسترسی داشته باشند به طوری که در یکسال اخیرحدود ۲ تا ۳ هزار کیوسک کاهش پیدا کرده است. او می‏افزاید: میانگین استفاده روزانه از تلفن‏های عمومی ۳۰ دقیقه است و این نشان می‏دهد تعداد این دستگاه‏ها از میزان استاندارد بیشتر است. خلیلی در این‌باره ادامه می‏دهد: استاندارد استفاده از دستگاه‏های تلفن عمومی در جهان یک‏دهم درصد است درحالی‌که این میزان در ایران نیم درصد است.


.باز هم میگم اموزشو نفروشید.


لینک دانلود

موضوعات مطلب : کرک بازی ها ،