معرفی ویروس های جدید اندرویدی و راه حل پاکسازی

اموزش پاکسازی ویروس های جدید اندرویدی

معرفیه ویروس های جدید اندرویدی!حتما بخون

ین ویروس ها خودشون رو به شکل برنامه های واقعی در میارن مثلا شبیه باتری دکتر یا شبیه ویروس کش یا شبیه لانچر apus ، معمولا نمونه هایی از این ویروس ها اینجور جاها پیدا میشه که شما میرید یک برنامه یا ترانه دانلود کنید...

به ادامه مطلب مراجعه کنید...

یک دفعه شمارو به صفحه دیگه انتقال میده میگه گوشی شما ویروس داره این ویروس کش دانلود کن تا ویروسا پاک بشن در صورتی که شمارو داره گول میزنه چونکه خود ویروس همونیه که میگه دانلودش کنید پس اصلا از این برنامه ها دانلود نکنید.نمونه ای دیگه این کادر های آبی و سبز که با نوشته بزرگ نوشتن Download, اصلا روی اینها نزنید

ویروس هایی به نام Lucky Try ،Lucky Draw، ویروسی با نام S.e.x.y، ویروسی به نام ilocker، ویروسی با نام Recommended، ویروس به نام Boost با علامت موشک رو به بالا و  ویروسی به نام apus browser ، Battery saver، leo privacy guard و  به طور کلی ویروس هایی از این قبیل که شدیدا هم آزار دهنده هستند. نمونه های این ویروس ها در عکس های بالا مشاهده فرمایید.

توجه فرمایید که اگر این ویروس ها وارد گوشی شما شدند حتی با ریست کارخانه ای هم پاک نمیشوند مگر اینکه گوشی خودرا فلش کنید پس خوب مواظب باشید.

کارهایی که این ویروس ها انجام می دهند و یا علائمی که شما را متوجه این ویروس ها می سازد  و اگر شما هر کدام از علائم زیر را در گوشی خود دیدید مطمئن باشید که به یکی از این ویروس ها آلوده شده اید!

۱-روشن کردن خودکار وایرلس و اینترنت موبایل ( حتی اگر به صورت دستی وایرلس یا اینترنت موبایل را خاموش کنید مجددا روشن می شوند)

۲-نصب خودکار انواع لانچر و اپلیکیشن های عجیب و غریب بدون اراده شما! بر روی گوشی اندرویدی تان

۳-ساخته شدن خودکار آیکون هایی با نام Lucky try و lucky draw و s..e..x..y و از این قبیل بر روی هوم اسکرین و صفحه اصلی گوشی اندرویدی شما

۴-باز شدن خودکار صفحات تبلیغاتی در حین کار با گوشی و یا مرور سایت ها و یا در حین وبگردی

۵-پر شدن خودکار حافظه داخلی و خارجی به طرزی عجیب

۶-وجود آیکون وشورتکات برنامه های ناآشنا بر روی هوم اسکرین گوشی اندرویدی شما در صورتی که این برنامه در منو موجود نیست!

۷-دریافت پیغام هایی با مضمون آپدیت سیستم عامل یا آپدیت یک برنامه به صورت فیک یا حافظه خارجی به طرز عجیب

۸-پاک شدن ناگهانی تصاویرگالری (فقط تصاویری که با دوربین گوشی گرفته شده اند)

برای پاک کردن تمامی ویروس های روی گوشیتون به ادامه مطلب مراجعه کنید تا این ویروس ها را از ریشه بدون پاک شدن ذره ای از اطلاعات گوشیتون پاک کنید.

دوستان این اموزش در بسیاری از سایت ها پولی میباشد اما در جیمفا برای شما رایگان...

دانـــــلود آموزش پاک کردن ویروس ها

لینک دانلود

لذت ببرید...

موضوعات مطلب : بازی و برنامه های اندروید ،